Terminliste 2016

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Man 11.04.16 20:00 (iCal) Vestli (7er) Humleby kunstgr. 9er/7er 5-1 (-)  
Tor 14.04.16 20:15 (iCal) Kurer Rommensletta kunstgress 0-10 (0-2)  
Man 18.04.16 21:00 (iCal) Furuset (7er) Furuset kunstgr. 9er/7er A 12-3 (-)  
Tor 21.04.16 20:15 (iCal) Bækkelaget Ekeberg kunstgress 2 1-1 (0-0)  
Tir 26.04.16 21:00 (iCal) Bøkeby (7er) Ekeberg kunstgress 2 9er/7er B 6-2 (-)  
Tor 28.04.16 20:15 (iCal) Lokomotiv Oslo 2 Frogner kunstgress 1-1 (0-0)  
Man 02.05.16 20:15 (iCal) Fredensborg (7er) Bjølsen kunstgress 9/7er B 7-1 (-)  
Man 09.05.16 21:00 (iCal) Keyserløkka (7er) Ekeberg kunstgress 2 9er/7er A 11-4 (-)  
Tor 12.05.16 20:15 (iCal) Øvrevoll Hosle Ekeberg kunstgress 2 0-7 (2-9)  
Tor 19.05.16 20:15 (iCal) Jusstudentenes Rommensletta kunstgress 0-9 (0-2)  
Tir 24.05.16 21:00 (iCal) Korsvoll 2 (7er) Korsvoll kunstgress 7er    
Tor 26.05.16 20:15 (iCal) Stabæk 3 Ekeberg kunstgress 2    
Man 30.05.16 21:00 (iCal) Sagene (7er) Ekeberg 15 7er    
Tor 02.06.16 20:15 (iCal) Tveita Ekeberg kunstgress 2    
Tor 09.06.16 20:15 (iCal) Fagerborg 2 Frogner kunstgress    
Man 13.06.16 21:00 (iCal) Palmekysten 2 (7er) Ekeberg 15 7er    
Tor 16.06.16 20:15 (iCal) Klemetsrud Ekeberg kunstgress 2    
Man 20.06.16 21:00 (iCal) Vestli (7er) Vestli kunstgress 9er/7er A    
Tor 23.06.16 20:15 (iCal) Kurer Ekeberg kunstgress 2    
Man 08.08.16 19:00 (iCal) Furuset (7er) Ekeberg 15 7er    
Tor 11.08.16 20:15 (iCal) Bækkelaget Ekeberg kunstgress 2    
Man 15.08.16 19:00 (iCal) Bøkeby (7er) Ekeberg 14 7er    
Tor 18.08.16 20:15 (iCal) Lokomotiv Oslo 2 Ekeberg kunstgress 2    
Man 22.08.16 19:00 (iCal) Fredensborg (7er) Ekeberg 15 7er    
Tor 25.08.16 20:15 (iCal) Øvrevoll Hosle DNB Arena Hosle (kg)    
Man 29.08.16 19:00 (iCal) Keyserløkka (7er) Bjølsenfeltet 7er D    
Tor 01.09.16 20:15 (iCal) Jusstudentenes Ekeberg kunstgress 2    
Tir 06.09.16 19:00 (iCal) Korsvoll 2 (7er) Ekeberg 15 7er    
Tor 08.09.16 20:15 (iCal) Stabæk 3 Nadderud kunstgress 2    
Tir 13.09.16 18:00 (iCal) Sagene (7er) Bjølsenfeltet 7er D    
Tor 15.09.16 20:15 (iCal) Tveita Haugerud kunstgress    
Tor 22.09.16 20:15 (iCal) Fagerborg 2 Ekeberg kunstgress 2    
Søn 25.09.16 16:00 (iCal) Palmekysten 2 (7er) Ekeberg 20 7er    
Tor 29.09.16 18:30 (iCal) Klemetsrud Ekeberg kunstgress 2    

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Ons 11.05.16 19:00 (iCal) Driv Ekeberg 20 7er    
Ons 18.05.16 21:00 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress 9er/7er    
Ons 25.05.16 21:00 (iCal) Alna Ekeberg 20 7er    
Ons 01.06.16 21:00 (iCal) Nordstrand Hallager kunstgr. 9/7er A    
Ons 08.06.16 21:00 (iCal) Gøy-Nor Ekeberg 20 7er    
Ons 15.06.16 21:00 (iCal) Abildsø Ekeberg 20 7er    
Ons 22.06.16 21:00 (iCal) Nordby Nordby kunstgress 9er/7er A    
Ons 17.08.16 21:00 (iCal) Driv Mjær stadion kg 7/9 er A    
Ons 24.08.16 19:00 (iCal) Kråkstad Ekeberg 20 7er    
Ons 31.08.16 19:00 (iCal) Alna Stubberudmyra 7er    
Ons 07.09.16 19:00 (iCal) Nordstrand Ekeberg 20 7er    
Ons 14.09.16 18:30 (iCal) Gøy-Nor Ekeberg 20 7er    
Ons 21.09.16 21:00 (iCal) Abildsø Abildsø kunstg. 9/7er A    
Ons 28.09.16 17:45 (iCal) Nordby Ekeberg 20 7er    

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tor 12.05.16 20:00 (iCal) Øvrevoll Hosle Ekeberg 20 7er    
Fre 20.05.16 20:00 (iCal) Nordstrand Hallager kunstgr. 9/7er A    
Tor 26.05.16 21:00 (iCal) Oppegård Østli skole 7er kunstgress    
Tor 02.06.16 19:45 (iCal) Bærums Verk Hauger Ekeberg 20 7er    
Tor 09.06.16 21:00 (iCal) Haslum Haslum kunstgress 7er A    
Tor 16.06.16 19:45 (iCal) Oppsal Ekeberg 20 7er    
Tor 23.06.16 21:00 (iCal) Snarøya Hundsund kgb 2 7er A    
Tor 18.08.16 20:00 (iCal) Øvrevoll Hosle Jarmyra 7er B    
Tor 25.08.16 19:15 (iCal) Nordstrand Ekeberg 20 7er    
Tor 01.09.16 19:00 (iCal) Oppegård Ekeberg 20 7er    
Tor 08.09.16 21:00 (iCal) Bærums Verk Hauger Gommerud kunst 7er    
Tor 15.09.16 18:30 (iCal) Haslum Ekeberg 20 7er    
Tor 22.09.16 21:00 (iCal) Oppsal Trasop kunstgress 7er    
Tor 29.09.16 17:50 (iCal) Snarøya Ekeberg 20 7er