Terminliste 2009

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Lør 18.04.09 14:00 (iCal) KFUM GH (tr.kamp) KFUM Arena 2-0 (0-0) Vangsnes, Martinsen 
Søn 26.04.09 15:30 (iCal) Manglerud Star 3 Ekeberg kunstgress 6-0 (4-0) Underhaug, Bjørnstad, Østvold, Røsnes, Bugge (2) 
Lør 02.05.09 12:00 (iCal) Mercantile Rustad kunstgress 4-1 (3-1) Vangsnes (3), Østvold 
Fre 08.05.09 20:25 (iCal) Oppegård 2 Ekeberg kunstgress 3-1 (3-1) Vangsnes (2), Bjørnstad 
Tor 14.05.09 20:15 (iCal) Oppsal 2 Ekeberg 29 2-0 (0-0) Røsnes, Santos 
Tor 21.05.09 20:15 (iCal) Sterling Ekeberg 25 0-1 (0-1)  
Tor 28.05.09 20:15 (iCal) Ljan 2 Ekeberg 27 3-1 (1-0) Bjørnstad, Østvold, Bugge 
Tor 04.06.09 20:15 (iCal) Langhus 3 Langhus kunstgress 3-2 (2-0) Eriksen, Lyngroth, Santos 
Tor 11.06.09 18:30 (iCal) Lambertseter Ekeberg 27 5-4 (3-1) Relling, Østvold, Maurud (2), Bugge 
Tor 18.06.09 20:15 (iCal) Grünerløkka Ekeberg 29 2-2 (0-1) Relling (2) 
Tor 25.06.09 20:15 (iCal) Manglerud Star 3 Manglerud kunstgress 10-0 (4-0) Vangsnes (3), Relling (3), Martinsen, Eriksen (3) 
Tor 06.08.09 18:30 (iCal) Mercantile Ekeberg 27 6-1 (3-0) Vangsnes (2), Underhaug (2), Santos (2) 
Tor 13.08.09 20:15 (iCal) Oppegård 2 Ø Greverud kunstgress 4-2 (0-1) Vangsnes, Maurud, Sletten, Lyngroth 
Tor 20.08.09 18:30 (iCal) Oppsal 2 Ekeberg 27 2-3 (2-1) Relling, Bugge 
Fre 28.08.09 18:00 (iCal) Sterling Ekeberg 28 2-0 (0-0) Eriksen, Larsen 
Tor 03.09.09 20:15 (iCal) Ljan 2 Hallager kunstgress 3-1 (0-1) Underhaug, Maurud, Eriksen 
Fre 11.09.09 18:00 (iCal) Langhus 3 Ekeberg 28 3-0 (1-0) Røsnes, Bjørdal, selvmål 
Tor 17.09.09 20:15 (iCal) Lambertseter Lambertseter Match 2-0 (2-0) Maurud, Larsen 
Tor 24.09.09 17:30 (iCal) Grünerløkka Ekeberg 27 4-1 (3-1) Relling, Eriksen (2), Riveros 
Ons 07.10.09 18:00 (iCal) Frem-31 (KM) Haraløkka kunstgr. 3-0 (1-0) Vangsnes, Larsen (2) 
Tir 13.10.09 18:30 (iCal) Wam-Kam (KM) Haraløkka kunstgr. 1-1 (1-0) Eriksen 

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tor 30.04.09 20:30 (iCal) Hauketo Prinsdal kunstgress 5-7 (-)  
Fre 08.05.09 20:30 (iCal) Holmlia Lusetjern kunstgress 3-0 (-)  
Tor 14.05.09 20:15 (iCal) Langhus Ekeberg 4 6-5 (2-2)  
Fre 22.05.09 20:30 (iCal) Ljan Hallager kunstgress 5-2 (-)  
Tor 04.06.09 20:15 (iCal) Try Ekeberg 4 13-1 (-)  
Tor 11.06.09 20:15 (iCal) Bækkelaget Sportsplassen 4-4 (2-3)  
Man 15.06.09 19:00 (iCal) Bjørndal Ekeberg 4 8-3 (-)  
Fre 19.06.09 20:15 (iCal) Bygdø Monolitten Ferd Stadion 9-1 (-)  
Tor 25.06.09 20:15 (iCal) Hauketo Ekeberg 4 2-1 (-)  
Tor 06.08.09 20:15 (iCal) Holmlia Ekeberg 4 5-5 (-)  
Tor 13.08.09 20:15 (iCal) Langhus Langhus kunstgress 4-2 (-)  
Tor 20.08.09 18:45 (iCal) Ljan Ekeberg 4 6-3 (-)  
Tor 03.09.09 18:45 (iCal) Try Bjølsenfeltet 4-1 (-)  
Tor 10.09.09 18:45 (iCal) Bækkelaget Ekeberg 4 4-1 (-)  
Tor 17.09.09 20:15 (iCal) Bjørndal Bjørndal grus 2-4 (-)  
Tor 24.09.09 18:10 (iCal) Bygdø Monolitten Ekeberg 4 4-3 (-)