Terminliste 2010

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Fre 22.01.10 18:35 (iCal) Fjellhamar FK (tr.kamp) Kurland (vintercup) 3-11 (-) Eriksen, Santos, selvmål 
Fre 22.01.10 20:20 (iCal) Løvenstad Elite (tr.kamp) Kurland (vintercup) 5-8 (-) Martinsen, Eriksen (2), Furnes, selvmål 
Fre 22.01.10 22:05 (iCal) Ytre Rælingen 3 (tr.kamp) Kurland (vintercup) 15-2 (-) Eikeseth, Eriksen (2), Santos (3), Bjørdal (6), Bekken (2), Skjærven 
Lør 13.03.10 14:00 (iCal) KFUM GH (tr.kamp) KFUM Arena 1-7 (0-3) Koigi 
Søn 21.03.10 15:30 (iCal) Ellingsrud (tr.kamp) Furuset 1-5 (0-3) Pedersen 
Man 26.04.10 20:25 (iCal) Sagene 3 Bjølsen kunstgress 2-0 (1-0) Eriksen, Bjørdal 
Man 03.05.10 17:00 (iCal) Abildsø 2 Ekeberg kunstgress 7-3 (4-0) Underhaug, Bjørnstad, Nordby, Eriksen, Skjærven (2), Mo 
Tor 06.05.10 18:45 (iCal) Rock'n Roll (cup) Ekeberg kunstgress 7-4 (2-2) Relling, Røsnes, Eriksen, Riveros, Bjørdal (2), selvmål 
Man 10.05.10 20:00 (iCal) Fremad Famagusta Ekeberg 20 1-1 (1-1) Nordby 
Ons 19.05.10 20:15 (iCal) Høybr/Stovn 2 Ekeberg 28 2-1 (0-0) Eriksen, Bjørdal 
Man 24.05.10 20:15 (iCal) Indre Østham Ekeberg 28 1-1 (0-0) Relling 
Man 31.05.10 20:15 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress 4-0 (2-0) Østvold, Furnes, Bjørdal, Skjærven 
Man 07.06.10 20:15 (iCal) Manglerud Star Ekeberg 27 2-5 (1-1) Riveros, Mo 
Man 14.06.10 20:15 (iCal) Nordby Nordby kunstgress 1-0 (1-0) Skjærven 
Man 21.06.10 20:15 (iCal) Rustad 2 Ekeberg 27 0-1 (0-1)  
Man 28.06.10 20:15 (iCal) Sagene 3 Ekeberg 27 2-2 (0-0) Østvold, Skjærven 
Man 09.08.10 19:30 (iCal) Abildsø 2 Abildsø kunstgress 0-3 (0-2)  
Man 16.08.10 18:30 (iCal) Fremad Famagusta Ekeberg 27 7-2 (3-2) Underhaug, Relling, Eriksen, Shala (2), Riseng (2) 
Man 23.08.10 20:15 (iCal) Høybr/Stovn 2 Høybråten kunstgr 0-3 (0-1)  
Man 06.09.10 18:30 (iCal) Kråkstad Ekeberg 27 5-2 (3-1) Vangsnes, Underhaug, Riveros, Skjærven, Shala 
Fre 10.09.10 18:45 (iCal) Indre Østham Ekeberg kunstgress 0-5 (0-3)  
Tir 14.09.10 19:30 (iCal) Manglerud Star Manglerud kunstgr 0-1 (0-0)  
Man 20.09.10 17:45 (iCal) Nordby Ekeberg 27 8-0 (5-0) Vangsnes, Relling (2), Bugge (2), Nordby, Bekken, Shala 
Man 27.09.10 17:30 (iCal) Rustad 2 Rustad kunstgress 3-3 (2-2) Vangsnes, Eriksen, Riveros 

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Fre 30.04.10 20:15 (iCal) Holmlia Lusetjern kunstgr 10-4 (-)  
Tor 06.05.10 20:15 (iCal) Bjørndal Bjørndal grus 9-3 (-)  
Tor 13.05.10 20:15 (iCal) Ponduskam. Ekeberg 5 0-3 (-)  
Tor 20.05.10 20:15 (iCal) Oppsal Oppsal kunstgr 4-3 (-)  
Tor 27.05.10 20:15 (iCal) Bækkelaget 2 Ekeberg 5 5-2 (-)  
Tor 03.06.10 20:15 (iCal) Lille Tøyen Caltexløkka 6-4 (-)  
Tor 10.06.10 20:15 (iCal) Nordstrand 2 Ekeberg 5 3-0 (-)  
Tor 17.06.10 20:15 (iCal) Try Bjølsenfeltet 3-0 (-)  
Søn 27.06.10 18:00 (iCal) Holmlia Ekeberg 5 14-3 (-)  
Tor 12.08.10 20:15 (iCal) Bjørndal Ekeberg 5 3-0 (-)  
Tor 19.08.10 20:00 (iCal) Ponduskam. Grorud grusbane 3-4 (-)  
Tor 02.09.10 20:15 (iCal) Bækkelaget 2 Sportsplassen 4-3 (-)  
Man 06.09.10 19:00 (iCal) Oppsal Ekeberg 14 4-1 (-)  
Tor 09.09.10 18:45 (iCal) Lille Tøyen Ekeberg 5 9-2 (-)  
Fre 17.09.10 20:15 (iCal) Nordstrand 2 Hallager kunstgr 3-3 (-)  
Tor 23.09.10 18:00 (iCal) Try Ekeberg 6 7-3 (-)