Terminliste 2011

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Fre 14.01.11 18:35 (iCal) Lambertseter 2 (tr.kamp) Fjellhamarhallen 4-3 (-) Vangsnes, Eriksen (2), Skjærven 
Fre 14.01.11 20:20 (iCal) Teisen 1 (tr.kamp) Fjellhamarhallen 6-4 (-) Martinsen, Furnes, Bjørdal, Mo (3) 
Fre 14.01.11 22:05 (iCal) Fjellhamar (tr.kamp) Fjellhamarhallen 3-9 (-) Underhaug (2), Bjørdal 
Søn 16.01.11 17:25 (iCal) Teisen (tr.kamp) Fjellhamarhallen 7-10 (-) Vangsnes (3), Underhaug (4) 
Lør 05.03.11 12:00 (iCal) KFUM Titans (tr.kamp) KFUM Arena 2-4 (0-1) Vangsnes, Santos 
Lør 02.04.11 14:00 (iCal) KFUM GH (tr.kamp) KFUM Arena 0-4 (0-3)  
Tir 26.04.11 20:15 (iCal) Driv Drivplassen 2-2 (1-1) Bredesen (2) 
Man 02.05.11 18:45 (iCal) Fjellstrand Ekeberg kunstgress 2-4 (2-1) Relling, Bekken 
Man 09.05.11 20:00 (iCal) Rustad 2 Rustad kunstgress 5-1 (2-0) Vangsnes (2), Shala, Bredesen (2) 
Man 16.05.11 18:00 (iCal) Fremad Famagusta Ekeberg 4 5-1 (0-1) Underhaug, Bugge (2), Bredesen (2) 
Tir 24.05.11 20:15 (iCal) Abildsø 2 Abildsø kunstgress 1-3 (1-1) Mo 
Man 30.05.11 20:15 (iCal) Mercantile Ekeberg 4 2-0 (1-0) Bugge, Bredesen 
Man 06.06.11 20:15 (iCal) Indre Østham Ekeberg 2 1-2 (1-0) Vangsnes 
Man 13.06.11 20:15 (iCal) Dania Ekeberg 4 4-2 (3-1) Bugge (3), Eriksen 
Man 20.06.11 20:15 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress 1-0 (1-0) Brevig 
Man 27.06.11 20:15 (iCal) Driv Ekeberg 4 7-3 (4-2) Vangsnes, Underhaug, Hansen, Brevig (3), Muland 
Man 08.08.11 20:15 (iCal) Fjellstrand Berger KGB 1-5 (0-4) Bugge 
Man 15.08.11 19:15 (iCal) Rustad 2 Ekeberg 4 5-1 (4-0) Vangsnes, Underhaug, Relling (2), Shala 
Man 22.08.11 18:30 (iCal) Fremad Famagusta Ekeberg 3 1-1 (1-1) Bugge 
Man 29.08.11 18:30 (iCal) Abildsø 2 Ekeberg 4 4-1 (1-1) Bugge, Mo, Muland (2) 
Man 05.09.11 18:30 (iCal) Mercantile Langerudbanen 0-4 (0-0)  
Man 12.09.11 17:00 (iCal) Indre Østham Ekeberg kunstgress 3-1 (2-1) Vangsnes, Relling, Furnes 
Man 19.09.11 19:45 (iCal) Dania Abildsø Kunstgress 0-2 (0-2)  
Man 26.09.11 20:15 (iCal) Kråkstad Ekeberg kunstgress 5-0 (2-0) Bugge, Shala, Brodshaug (2), Muland 

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tor 05.05.11 20:15 (iCal) Langhus Langhus kunstgress 7er 5-2 (-)  
Tor 12.05.11 20:15 (iCal) Tveita Ekeberg 19 3-3 (-)  
Tor 19.05.11 20:15 (iCal) Jutul Skuisletta kunstgress 7-er A 10-4 (-)  
Tor 26.05.11 20:15 (iCal) Øvrevoll Hosle Ekeberg 20 2-4 (-)  
Tor 02.06.11 20:15 (iCal) Ullern Ullern kunstgress 7er A 5-3 (-)  
Tor 09.06.11 20:15 (iCal) Bærum Ekeberg 20 0-7 (-)  
Tor 16.06.11 18:45 (iCal) Ellingsrud Ellingsrud kunstgr. 7er A 3-4 (-)  
Tor 23.06.11 20:15 (iCal) Grorud Ekeberg 20 3-10 (-)  
Tor 18.08.11 20:15 (iCal) Haslum Haslum grus 7er B 1-9 (-)  
Tor 25.08.11 18:45 (iCal) Høybr/Stovner Ekeberg 20 3-7 (-)  
Tor 01.09.11 18:45 (iCal) Vålerenga Valle Hovin gress 7er 7-1 (-)  
Tir 20.09.11 20:00 (iCal) Manglerud Star Manglerud kunstgr.    
Tor 22.09.11 18:15 (iCal) Nesodden Alværn 7er    
Tor 29.09.11 19:00 (iCal) Nordstrand Hallagern 3-5 (-)