Terminliste 2012

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Søn 18.03.12 14:30 (iCal) Fremad Famagusta (tr.kamp) Kringsjå kunstgr 2-4 (2-2) Aune (2) 
Ons 11.04.12 20:30 (iCal) Nordstrand Delta (tr.kamp) Niffen 1-1 (1-0)  
Søn 22.04.12 14:00 (iCal) Jusstudentenes IK (tr.kamp) KFUM Arena 4-3 (3-2)  
Man 30.04.12 20:25 (iCal) OSI 3 Ekeberg kunstgress 4-6 (2-2) Relling (2), Bugge, Gjervik 
Man 07.05.12 20:00 (iCal) Mercantile Rustad kunstgr 1-1 (1-1) Muland 
Man 14.05.12 20:15 (iCal) Lambertseter Ekeberg 3 5-3 (5-2) Vangsnes (2), Relling (2), Bugge 
Man 21.05.12 18:30 (iCal) Oppsal 2 Trasop kunstgr 3-0 (2-0) Aune, Laurantzon (2) 
Man 28.05.12 18:30 (iCal) Kråkstad Ekeberg 5 3-0 (0-0) Røsnes, Bugge, Laurantzon 
Man 04.06.12 20:15 (iCal) Abildsø 2 Abildsø kunstgr 4-3 (2-1) Vangsnes, Bugge, Laurantzon 
Tor 07.06.12 18:30 (iCal) Fagerborg 3 Ekeberg 4 1-3 (0-1) Bugge 
Man 11.06.12 18:30 (iCal) Panzer Ekeberg 7 6-2 (3-2) Relling (2), Bugge, Bjørntvedt, Lyngroth, Laurantzon 
Man 18.06.12 18:30 (iCal) Driv Ekeberg 5 2-2 (2-0) Vangsnes, Laurantzon 
Man 25.06.12 18:30 (iCal) OSI 3 Domus Athletica 1-3 (1-1)  
Man 06.08.12 18:30 (iCal) Mercantile Ekeberg 5 0-1 (0-1)  
Man 13.08.12 20:15 (iCal) Lambertseter Lambertseter match 1-2 (1-1) Lyngroth 
Man 20.08.12 18:30 (iCal) Oppsal 2 Ekeberg 5 1-5 (0-2) Underhaug 
Man 27.08.12 18:30 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress 2-1 (1-0) Vangsnes, Aune 
Man 03.09.12 18:30 (iCal) Abildsø 2 Ekeberg 5 3-0 (1-0) Bugge (2), Holden 
Man 17.09.12 18:00 (iCal) Panzer Ekeberg 5 2-4 (2-1) Røsnes, Holden 
Man 24.09.12 20:15 (iCal) Driv Mjær stadion 2-6 (1-3) Brodshaug, Holden 
Tor 27.09.12 20:15 (iCal) Fagerborg 3 Tørteberg kunstgr 3-2 (2-1) Bugge, Fagerli, Aune 

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Søn 20.05.12 20:15 (iCal) Rommen Rommensletta kunstgr 5-4 (2-3) Brækhus (3), Lunde, Tangen 
Ons 23.05.12 20:15 (iCal) Langhus Ekeberg 20 7er 1-0 (-) Strandem 
Ons 30.05.12 20:15 (iCal) Sommerfrydl. Caltexløkka 1-7 (1-3) Dyrhaug 
Ons 06.06.12 20:15 (iCal) Grüner Ekeberg 20 7er 3-5 (1-3) Carlsson (2), Lunde 
Ons 13.06.12 20:15 (iCal) Linderud Linderud kunstgr 3-5 (2-2) Dyrhaug (3) 
Ons 20.06.12 20:15 (iCal) Siggerud Ekeberg 20 7er 2-8 (0-4) Strandem, Sundt 
Ons 22.08.12 19:45 (iCal) KFUM Ekeberg 14 7er 1-1 (1-1)  
Ons 29.08.12 19:15 (iCal) Driv Ekeberg 20 7er   Dyrhaug, Tangen 
Ons 05.09.12 18:45 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress    
Ons 12.09.12 18:45 (iCal) Vålerenga Ekeberg 20 7er 4- 2 (3-1) Berentsen, Dyrhaug (2) 

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tor 10.05.12 20:15 (iCal) Nesodden Ekeberg 20 7er 10-2 (5-0) Bjørntvedt (6), Jansson (2), Arvesen, selvmål 
Ons 16.05.12 20:00 (iCal) Holmlia Lusetjern kunstgr 10-1 (1-1) Bjørntvedt (3), Strandem (2), Borgersen (2), Arvesen (3) 
Tor 24.05.12 20:15 (iCal) Oppsal Ekeberg 20 7er 6-1 (1-0) Bjørntvedt (2), Strandem (2), Riseng (2) 
Tor 31.05.12 20:15 (iCal) Langhus Langhus kunstgr 4-2 (2-0) Strandem (3), Carlsson 
Tor 07.06.12 20:15 (iCal) Ponduskameratene Ekeberg 20 7er 6-2 (2-1) Bjørntvedt (3), Moen, Strandem, Riseng 
Tor 14.06.12 20:15 (iCal) Skeid Ekeberg 20 7er 5-2 (2-0) Bjørntvedt, Strandem, Stensdal, Arvesen, selvmål 
Tor 21.06.12 20:15 (iCal) Bækkelaget Ekeberg 19 7er 7-4 (3-2) Bjørntvedt (2), Jansson, Strandem (3), Arvesen 
Tor 16.08.12 20:15 (iCal) Nesodden Alværn 7er 4-5 (2-1) Bjørntvedt, Strandem, Carlsson, Arvesen 
Tor 23.08.12 18:45 (iCal) Holmlia Ekeberg 20 7er 19-2 (8-1) Bjørntvedt (7), Jansson (4), Moen, Strandem (5), Stensdal, Borgersen 
Tor 30.08.12 20:15 (iCal) Oppsal Trasop kunstgr 7-2 (3-1) Bjørntvedt (2), Jansson, Strandem (4) 
Tor 06.09.12 18:45 (iCal) Langhus Ekeberg 20 7er 4-5 (2-1) Strandem 
Tor 13.09.12 18:30 (iCal) Ponduskameratene Grorud grus 7er 1-3 (0-0) Strandem 
Tor 20.09.12 18:00 (iCal) Manglerud Star Ekeberg 17 7er 4-3 (1-1) Bjørntvedt, Jansson, Strandem 
Tor 27.09.12 18:00 (iCal) Bækkelaget Ekeberg 20 7er 5-7 (-) Bjørntvedt (2), Strandem, Carlsson (2)