Terminliste 2013

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Lør 20.04.13 15:00 (iCal) Nordstrand Delta (tr.kamp) Niffen 2-3 (0-1) Relling, Wathne 
Man 29.04.13 20:15 (iCal) Korsvoll 3 Korsvoll kunstgress 3-2 (2-1) Vangsnes, Bjørnstad, Laurantzon 
Man 06.05.13 18:45 (iCal) Teisen 2 Ekeberg kunstgress 2-1 (0-1) Vangsnes, Relling 
Man 13.05.13 18:30 (iCal) Panzer Ekeberg 7 3-0 (0-0) Relling, Aune, Stenbeck 
Man 20.05.13 18:30 (iCal) Asker 3 Abildsø kunstgr 1-1 (1-0) Relling 
Man 27.05.13 20:15 (iCal) Heming 2 Heming kunstgress 2-0 (1-0) Bugge, Bjølgerud 
Tor 06.06.13 20:15 (iCal) Kjelsås 4 Ekeberg 5 2-4 (1-3) Relling, Brodshaug 
Man 10.06.13 20:15 (iCal) Øvrevoll Hosle 2 Jarmyra kunstgress 10-0 (1-0) Vangsnes (2), Martinsen (2), Bugge, Brodshaug, Aune, Laurantzon (2), Fedje 
Tor 13.06.13 18:30 (iCal) Fagerborg 3 Ekeberg 5 3-0 (-)  
Man 17.06.13 20:15 (iCal) Nesøya Ekeberg 6 12-1 (6-0) Relling (3), Røsnes, Bugge, Muland (4), Laurantzon (3) 
Man 24.06.13 18:30 (iCal) Korsvoll 3 Ekeberg 6 4-2 (1-1) Relling (2), Laurantzon (2) 
Man 05.08.13 20:15 (iCal) Teisen 2 Bryn kunstgress 0-2 (0-1)  
Man 12.08.13 19:45 (iCal) Panzer Ekeberg 4 7-0 (4-0) Relling, Bugge, Muland (2), Laurantzon (2), selvmål 
Man 19.08.13 20:15 (iCal) Asker 3 Borgen kunstgress 1-0 (1-0) Muland 
Man 26.08.13 18:30 (iCal) Heming 2 Ekeberg 5 4-3 (2-2) Relling (2), Laurantzon (2) 
Man 02.09.13 20:15 (iCal) Fagerborg 3 Tørteberg kunstgress 3-2 (3-0) Laurantzon (3) 
Man 09.09.13 20:15 (iCal) Kjelsås 4 Grefsen kunstgress 2-0 (1-0) Relling, Bugge 
Man 16.09.13 18:00 (iCal) Øvrevoll Hosle 2 Ekeberg 3 3-0 (3-0)  
Man 23.09.13 20:15 (iCal) Nesøya Nesøya kunstgress 4-1 (0-0) Vangsnes (2), Muland, Aune 

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Fre 10.05.13 20:15 (iCal) Vålerenga Valle Hovin gress 7er   Carlsson, Storvik-Olsen 
Tor 23.05.13 18:45 (iCal) Driv Mjær stadion kg 7er 9-1 ( 2-0) Berentsen, Dyrhaug (2), Larsen, Mogenstad (3), selvmål 
Ons 29.05.13 19:30 (iCal) Linderud Ekeberg 20 7er 4-3 (2-2) Brækhus, Dyrhaug (3) 
Ons 05.06.13 20:15 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress 7er   Dyrhaug 
Ons 12.06.13 19:30 (iCal) KFUM Ekeberg 20 7er 1 -1 (0-0) Sundt 
Man 17.06.13 18:45 (iCal) Sommerfrydløkken Ekeberg 20 7er   Kaspersen (2) 
Ons 19.06.13 20:15 (iCal) Røa Røa kunstgress 2 7er A   Dyrhaug, Mogenstad 
Ons 14.08.13 20:00 (iCal) Vålerenga Ekeberg 20 7er   Mogenstad 
Ons 21.08.13 20:15 (iCal) Sommerfrydløkken Caltexløkka 7er B 3-2 ( 1-1) Dyrhaug, Tangen, Kaspersen 
Ons 28.08.13 18:45 (iCal) Driv Ekeberg 20 7er 4- 2 (0- 1) Arvesen, Lunde, Tangen, Mogenstad 
Ons 04.09.13 20:15 (iCal) Linderud Linderud kunstgress 7er A 5-5 (3-3) Carlsson (2), Berentsen, Dyrhaug (2) 
Ons 11.09.13 18:45 (iCal) Kråkstad Ekeberg 20 7er    
Ons 18.09.13 18:00 (iCal) KFUM Ekeberg 15 7er   Dyrhaug 
Ons 25.09.13 18:00 (iCal) Røa Ekeberg 20 7er 2- 1 (2- 0) Dyrhaug, Larsen 

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tor 02.05.13 20:15 (iCal) Nordstrand Nordstrand kunstgr 2 7er A 2-5 ( 1-2 ) Bjørntvedt, Strandem 
Tor 09.05.13 20:15 (iCal) Snarøya Hundsund kgb 2 7er A 2-5 (1-2) Bjørntvedt (2), Jansson (2), Carlsson 
Tor 23.05.13 20:15 (iCal) Vollen Arnestad kunstgress 7er A 5-9 (1-2) Strandem (4), Alvheim 
Tor 30.05.13 19:30 (iCal) Grorud Ekeberg 20 7er   Strandem, Carlsson, Alvheim 
Tor 06.06.13 20:15 (iCal) Haslum Haslum grus 7er B    
Tor 13.06.13 19:30 (iCal) Manglerud Star Ekeberg 20 7er 6-3 (0 - 0) Bjørntvedt, Strandem, Carlsson (2), Alvheim (2) 
Tor 20.06.13 20:15 (iCal) Øvrevoll Hosle Jarmyra 7er A    
Tor 15.08.13 20:15 (iCal) Nordstrand Ekeberg 20 7er    
Tor 22.08.13 19:45 (iCal) Snarøya Ekeberg 20 7er    
Tor 29.08.13 18:45 (iCal) Vollen Ekeberg 20 7er    
Tor 05.09.13 20:15 (iCal) Grorud Grorud kunstgress 7er A    
Tor 12.09.13 18:45 (iCal) Haslum Ekeberg 20 7er    
Tor 19.09.13 20:15 (iCal) Manglerud Star Manglerud kunstg 7er A    
Tor 26.09.13 17:00 (iCal) Øvrevoll Hosle Ekeberg 20 7er