Terminliste 2014

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tir 01.04.14 22:30 (iCal) KFUM 3 (tr.kamp) KFUM Arena 1-2 (0-0) Muland 
Tir 08.04.14 22:30 (iCal) Nordstrand 3 (tr.kamp) 2-3 (2-1) Relling (2) 
Ons 23.04.14 22:15 (iCal) Fortuna 2 Abildsø kunstgress 7-2 (4-0) Relling, Martinsen, Bugge, Laurantzon (2), Bergh-Johnsen, Gulsvik 
Ons 30.04.14 22:15 (iCal) KFUM 4 KFUM Arena 2-1 (0-1) Gulsvik, Stende 
Ons 07.05.14 21:30 (iCal) Kurdistan Ekeberg 1 3-3 (3-1) Relling, Muland (2) 
Ons 14.05.14 22:15 (iCal) Sørkedalen Frogner kunstgress 6-5 (5-2) Relling, Bugge (2), Maksem, Gulsvik, selvmål 
Ons 21.05.14 22:15 (iCal) Ullern 3 Ekeberg 1 5-0 (2-0) Underhaug, Relling, Røsnes, Muland, Laurantzon 
Ons 28.05.14 22:15 (iCal) Fjellstrand Berger KGB 2-5 (1-3) Bugge, Stende 
Ons 04.06.14 22:15 (iCal) Ellingsrud Ekeberg 1 3-1 (1-1) Relling, Bugge, Gulsvik 
Ons 11.06.14 22:15 (iCal) Sagene 2 Bjølsen kunstgress 4-0 (1-0) Relling, Bjørnstad, Muland, Gulsvik 
Ons 18.06.14 22:15 (iCal) Vinderen Ekeberg 1 3-1 (1-0) Muland (3) 
Ons 25.06.14 22:15 (iCal) Fortuna 2 Ekeberg 2 3-4 (0-2) Muland, Stende, Ellingsen 
Ons 06.08.14 22:00 (iCal) KFUM 4 Ekeberg 1 3-4 (1-3) Relling (2), Bugge 
Ons 13.08.14 21:30 (iCal) Kurdistan Ekeberg 6 1-3 (1-2) Brodshaug 
Ons 20.08.14 20:30 (iCal) Sørkedalen Ekeberg 1 4-2 (3-0) Relling (2), Muland, Gulsvik 
Ons 27.08.14 22:15 (iCal) Ullern 3 Ullern kunstgr 2 2-1 (2-0) Laurantzon, Gulsvik 
Ons 03.09.14 20:30 (iCal) Fjellstrand Ekeberg 1 5-1 (2-0) Brodshaug, Muland, Laurantzon (2), Stende 
Ons 10.09.14 22:15 (iCal) Ellingsrud Ellingsrud kunstgr 2-1 (1-0) Vangsnes, Gulsvik 
Ons 17.09.14 20:00 (iCal) Sagene 2 Ekeberg 1 8-3 (5-2) Muland, Gulsvik (3), Stende (3), Ellingsen 
Ons 24.09.14 22:15 (iCal) Vinderen Frogner kunstgress 3-4 (2-1) Gulsvik (3) 

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Ons 14.05.14 22:15 (iCal) Røkla Ekeberg 20 7er 4-1 (2-0) Dyrhaug (4) 
Ons 21.05.14 22:15 (iCal) Sommerfrydløkken Caltexløkka 7er A   Nes (3) 
Ons 28.05.14 22:15 (iCal) Veitvet Ekeberg 20 7er   Dyrhaug (4), Tangen, Nes (2) 
Ons 04.06.14 22:15 (iCal) Årvoll Årvoll grus 7er B 1-4 (0-1) Brækhus 
Ons 11.06.14 22:15 (iCal) Grorud Ekeberg 20 7er 4-5 (2-3) Berentsen, Nes (3) 
Ons 18.06.14 22:15 (iCal) Alna Stubberudmyra 7er 9-2 (-) Bjørnsen (2), Dyrhaug (4), Tangen (2) 
Ons 20.08.14 21:45 (iCal) Driv Ekeberg 20 7er 7-2 (4-1) Dyrhaug (3), Tangen (3), Larsen 
Tir 26.08.14 22:15 (iCal) Romsås Humleby kunstgr 7er 4-3 (1-3) Strandem (2), Carlsson, Relling 
Ons 03.09.14 20:45 (iCal) Klemetsrud Ekeberg 20 7er 5-5 (2- 1) Dyrhaug (2), Larsen, Mogenstad, Nes 
Ons 10.09.14 20:45 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress 7er 10-1 (5-0) Moen (2), Brækhus, Tangen (2), Nes (5) 
Ons 17.09.14 20:00 (iCal) Linderud Ekeberg 20 7er 5-1 (4-0) Brækhus, Berentsen, Tangen, Larsen, Mogenstad 
Ons 24.09.14 22:15 (iCal) Røa Røa kunstgr 2 7er 5-0 (3-0) Dyrhaug (3), Relling (2) 

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tor 08.05.14 21:45 (iCal) Bærums verk Gommerud kunstgr 7er 4-3 (-)  
Tor 15.05.14 22:15 (iCal) Vålerenga Ekeberg 20 7er    
Tor 22.05.14 22:15 (iCal) Jardar Ekeberg 20 7er    
Tor 29.05.14 23:00 (iCal) Lyn Kringsjå kunstgr 2 7er    
Tor 05.06.14 22:15 (iCal) Nordstrand 2 Ekeberg 20 7er    
Tor 12.06.14 22:15 (iCal) Frisk-Asker Risenga kunstgr 7er    
Tor 19.06.14 22:15 (iCal) Skeid Ekeberg 20 7er    
Tor 14.08.14 22:15 (iCal) Bærums verk Ekeberg 20 7er    
Tor 21.08.14 22:15 (iCal) Vålerenga Valle Hovin kunstgr 3 7er    
Tor 28.08.14 22:15 (iCal) Jardar Bjørnegård kunstgr 7er    
Tor 04.09.14 20:45 (iCal) Lyn Ekeberg 20 7er    
Tor 11.09.14 22:15 (iCal) Nordstrand 2 Hallager kunstgr 7er    
Tor 18.09.14 20:30 (iCal) Frisk-Asker Ekeberg 20 7er    
Tor 25.09.14 22:15 (iCal) Skeid Nordre Åsen kunstgr 2 7er