Terminliste 2015

Velg år: 2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  

A-laget

- Se hele aktivitetskalenderen for A-laget.
- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Lør 28.02.15 18:30 (iCal) Nordstrand Delta (tr.kamp) Niffen 3-2 (-)  
Tir 17.03.15 21:00 (iCal) Dynamo Mjøsa (tr.kamp) Ferd stadion 0-2 (0-1)  
Tor 26.03.15 21:00 (iCal) Hauketo (tr.kamp) 2-4 (-) Relling, Laurantzon 
Tor 09.04.15 22:00 (iCal) Sagene (tr.kamp) Bjølsen kunstgress 2-1 (1-0) Laurantzon, Stende 
Tor 16.04.15 21:00 (iCal) Fire Lys Kaldbakkenfeltet kg 4-1 (2-1) Relling, Muland, Stende (2) 
Tor 23.04.15 22:15 (iCal) Skeid Ekeberg kunstgress 2 2-0 (0-0) Muland, Laurantzon 
Søn 26.04.15 21:45 (iCal) Røa 2 (7er) Ekeberg kunstgress 2 9er/7er A 8-1 (5-1)  
Tor 30.04.15 22:15 (iCal) Tveita Haugerud kunstgress 3-2 (1-2) Vangsnes, Muland (2) 
Man 04.05.15 22:15 (iCal) Høybr/Stovn (7er) Høybråten kg 7er 4-2 (2-0)  
Tor 07.05.15 22:15 (iCal) Dynamo Mjøsa Ekeberg kunstgress 2 3-1 (1-0) Bugge, Muland, Rackwitz 
Man 11.05.15 21:25 (iCal) Korsvoll 3 (7er) Ekeberg 15 7er 5-2 (-)  
Man 18.05.15 21:50 (iCal) Langhus 2 (7er) Langhus kunstgress 7er 6-3 (2-0)  
Tor 21.05.15 22:15 (iCal) Driv Mjær stadion kg 1-3 (0-3) Relling 
Man 25.05.15 22:15 (iCal) Rustad (7er) Ekeberg 15 7er 3-2 (2-0)  
Fre 29.05.15 20:30 (iCal) Brosundet Ekeberg kunstgress 2 0-4 (0-1)  
Man 01.06.15 22:15 (iCal) Sagene (7er) Bjølsen kunstgress 9/7er B 2-3 (0-0)  
Tor 04.06.15 22:15 (iCal) Nesodden 2 Ekeberg kunstgress 2 7-1 (1-0) Relling, Laurantzon (4), Gulsvik, Stende 
Man 08.06.15 22:15 (iCal) Galgeberg 2 (7er) Ekeberg 20 7er 1-4 (1-2)  
Tor 11.06.15 22:15 (iCal) Holmlia Lusetjern kunstgress 2-8 (0-2) Laurantzon, Rackwitz 
Man 15.06.15 22:15 (iCal) Bjørvika (7er) Ekeberg 16 7er 5-5 (3-0)  
Fre 19.06.15 22:15 (iCal) Kjelsås 3 Ekeberg kunstgress 2 0-2 (0-1)  
Man 22.06.15 22:15 (iCal) Bækkelaget (7er) Ekeberg kunstgress 2 9er/7er A 9-0 (5-0)  
Tor 25.06.15 22:15 (iCal) Fire Lys Ekeberg kunstgress 2 3-1 (2-1) Relling, Muland, Gulsvik 
Man 10.08.15 22:15 (iCal) Røa 2 (7er) Røa kunstgress 2 9/7er A 10-1 (4-0)  
Tor 13.08.15 22:15 (iCal) Skeid Nordre Åsen kunstgress 2 8-2 (4-0) Underhaug (3), Brodshaug, Stende (2), Ellingsen (2) 
Man 17.08.15 22:00 (iCal) Høybr/Stovn (7er) Ekeberg 16 7er 6-0 (-)  
Fre 21.08.15 22:15 (iCal) Tveita Ekeberg kunstgress 2 0-3 (0-3)  
Man 24.08.15 21:35 (iCal) Korsvoll 3 (7er) Korsvoll kunstgress 7er 3-5 (-)  
Tor 27.08.15 20:30 (iCal) Dynamo Mjøsa Bjølsen kunstgress 2-1 (2-1) Laurantzon, Ellingsen 
Man 31.08.15 21:10 (iCal) Langhus 2 (7er) Ekeberg 16 7er 12-3 (3-1)  
Fre 04.09.15 22:15 (iCal) Driv Ekeberg kunstgress 2 4-3 (2-3) Relling, Brodshaug, Muland 
Man 07.09.15 20:00 (iCal) Rustad (7er) Rustad 7er A 1-1 (1-1)  
Tor 10.09.15 22:30 (iCal) Brosundet Ekeberg kunstgress 2 1-4 (1-0) Relling 
Man 14.09.15 20:00 (iCal) Sagene (7er) Ekeberg 15 7er 1-0 (1-1)  
Tor 17.09.15 22:30 (iCal) Nesodden 2 Berger KGB 2-9 (1-5) Bjørnstad, Stende 
Man 21.09.15 20:15 (iCal) Galgeberg 2 (7er) Ekeberg 20 7er    
Tor 24.09.15 22:15 (iCal) Holmlia Ekeberg kunstgress 2 1-4 (1-0) Relling 
Man 05.10.15 19:30 (iCal) Bjørvika (7er) Ekeberg 14 7er 6-1 (2-0)  
Tor 08.10.15 22:15 (iCal) Kjelsås 3 Myrerfeltet kunstgress 3-4 (2-3) Relling, Muland, selvmål 
Søn 11.10.15 19:00 (iCal) Bækkelaget (7er) Ekeberg 16 7er    

Old boys

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Ons 06.05.15 22:15 (iCal) Nordstrand Hallager kunstgr 9-0 (2-0) Dyrhaug (2), Tangen, Nes, Haga (2), Carlsen (3) 
Ons 13.05.15 22:15 (iCal) Linderud Ekeberg 20 7er 2-1 (-) Brækhus (2) 
Ons 20.05.15 23:00 (iCal) Furuset Furuset kunstgr. 9er/7er A 7-5 (-) Brækhus, Dyrhaug (2), Haga, Carlsen, Granstad, Hansen 
Ons 27.05.15 22:15 (iCal) Veitvet Ekeberg 20 7er 4-1 (2-1) Tangen, Nes, Haga (2) 
Ons 03.06.15 20:45 (iCal) Nordby Nordby kunstgress 9er/7er A 5-1 (-) Hansen (3), Lyngvær (2) 
Ons 10.06.15 22:15 (iCal) Alna Ekeberg 20 7er 0-3 (-)  
Ons 17.06.15 22:15 (iCal) Driv Mjær stadion kg 7/9 er A 2-3 (1-1) Haga, Granstad 
Ons 24.06.15 22:15 (iCal) Sommerfrydløkken Ekeberg 20 7er 9-2 (3-1) Tangen (2), Mogenstad (2), Haga (2), Carlsen, Hansen, Lyngvær 
Ons 12.08.15 22:15 (iCal) Kråkstad Kråkstad gress 9er/7er 6-2 (-)  
Ons 19.08.15 22:00 (iCal) Sandaker Ekeberg 20 7er 7-0 (3-0) Bjørnsen, Dyrhaug, Tangen, Mogenstad, Haga (2), Lyngvær 
Ons 26.08.15 21:15 (iCal) Røkla Ekeberg 20 7er 8-0 (-)  
Ons 02.09.15 22:15 (iCal) Abildsø Abildsø kunstg. 9/7er A    
Ons 09.09.15 20:45 (iCal) Rilindja Ekeberg 20 7er 4-4 (2-0)  
Ons 16.09.15 22:45 (iCal) Romsås Bjøråsen kunstgr. 7er A 0-3 (-)  
Ons 23.09.15 20:15 (iCal) Røa Ekeberg 20 7er    

Veteran

- Last ned hele terminlista (iCalendar-fil for Outlook, iCal mv.).

Tidspunkt Motstander Sted Resultat Mål
Tor 07.05.15 23:00 (iCal) Øvrevoll Hosle Hoslebanen grus 9/7er A 2-4 (-)  
Tor 21.05.15 23:00 (iCal) Snarøya Ekeberg 20 7er 4-2 (-)  
Tor 28.05.15 23:00 (iCal) Vollen Arnestad kunstgress 9er/7er A 2-4 (-)  
Tor 04.06.15 23:00 (iCal) Haslum Ekeberg 20 7er 5-7 (-)  
Tor 11.06.15 23:00 (iCal) Manglerud Star Manglerud kunstg. 9er/7er A 3-1 (-)  
Tor 18.06.15 23:00 (iCal) Nordstrand Ekeberg 20 7er 3-3 (-)  
Tor 25.06.15 23:00 (iCal) Oppsal Trasop kunstgress 7er 2-8 (-)  
Tor 13.08.15 22:15 (iCal) Øvrevoll Hosle Ekeberg 20 7er 3-3 (-)  
Tor 20.08.15 21:00 (iCal) Snarøya Hundsund kgb 1 7er/9er B 1-7 (-)  
Tor 27.08.15 21:35 (iCal) Vollen Ekeberg 20 7er 3-0 (-)  
Tor 03.09.15 23:00 (iCal) Haslum Gjønneshallen 7er    
Tor 10.09.15 20:45 (iCal) Manglerud Star Ekeberg 20 7er    
Tor 17.09.15 23:00 (iCal) Nordstrand Hallager kunstgr. 9/7er A    
Tor 24.09.15 20:10 (iCal) Oppsal Ekeberg 20 7er